Pożyczki przez internet bez BIK. Poznaj najlepsze opcje.


VIA SMS

VIA SMS

Dzięki firmą pożyczkowym, uzyskanie pożyczki jest dzisiaj wyjątkowo łatwe i proste. Na rynku działa bowiem ich bardzo dużo, więc każdy może znaleźć odpowiednią propozycję dla siebie. Jedną z nich jest ViaSMS. Firma ta działa na naszym rynku już przeszło rok i zdobywa coraz większe grono klientów. A wszystko dzięki temu, że ma ciekawy produkt, który pozwoli zaspokoić potrzeby wszystkich znajdujących się w chwilowych tarapatach finansowych.

Każdy nowy klient może pożyczyć w ViaSMS 500 złotych. Jeżeli ta kwota zostanie spłacona, to kolejna pożyczka może wynosić już 1 100 złotych. Po kolejnej terminowej spłacie, suma dostępnej pożyczki znowu wzrasta do 1 500 złotych. A od czwartej pożyczki, limit wynosi już 2 000 złotych. Warunkiem zwiększania się limitów, są oczywiście terminowe spłaty wszystkich zobowiązań. Maksymalny okres, na jaki można pożyczyć pieniądze to 30 dni. Okres ten można przedłużyć, jeśli nie mamy pieniędzy na spłatę zadłużenia, ale musimy o tym poinformować przedstawiciela firmy.

Kto może ubiegać się o pożyczki przez Internet w ViaSMS? Właściwie każdy, kto posiada jakiś dochód i będzie stać go na spłatę. Nie musi on być stały, gdyż firma nie wymaga zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach. W związku z tym, o pieniądze mogą aplikować osoby zatrudnione na czas określony, na umowę o dzieło lub umowę zlecenie, a nawet osoby zatrudnione „na czarno”. Ponadto firma ViaSMS nie wymaga żadnych zabezpieczeń do swojej pożyczki. Jest to więc wyjątkowa oferta dla wszystkich i każdy potrzebujący szybko pożyczyć pieniądze, powinien z tej oferty skorzystać. Pieniądze można tu dostać wyjątkowo szybko, bo osoby posiadające swój rachunek bankowy w tym samym banku co ViaSMS mogą otrzymać pieniądze w ciągu kilkunastu minut.

Jakie są więc wady tego produktu? Wadą mogą być podwyższone koszty pożyczki w porównaniu do kredytów bankowych. Jest to jednakże cena, jaką płacimy za to, że możemy otrzymać pieniądze bez wychodzenia z domu, bardzo szybko i praktycznie bez żadnych formalności. I właśnie z tego powodu, część ludzi jest zapłacić więcej, byle tylko pieniądze mieć szybko na koncie.

Aby przeczytać więcej informacji (oraz opinie klientów) na temat firmy Via SMS, kliknij w logo firmy.

Kategorie: Artykuły

Tagi powiązane z artykułem:

Comments are closed.