Pożyczki przez internet bez BIK. Poznaj najlepsze opcje.


Problem związany z chwilowym brakiem gotówki może spotkać każdego z nas. Najczęściej są to chwilowe kłopoty, które można szybko rozwiązać pożyczając kilkaset złotych od rodziny czy znajomych. Jednak co zrobić kiedy potrzebna jest nam znacznie większa suma pieniędzy?

Najlepszym rozwiązaniem wydaje się zaciągnięcie pożyczki bankowej. Tu może niestety powstać problem ze zdolnością kredytową. Przeciętna polska rodzina może otrzymać kilka tysięcy złotych kredytu. Niestety musi posiadać nieskazitelną historię kredytową i stałe dochody. Wydaje się, że jeśli pracodawca wypłaca wynagrodzenie „na rękę” to nie powinno być problemu ze stałymi dochodami. Niestety, nawet jeśli dostarczymy zaświadczenie o dochodach oprocentowanie pożyczki bankowej będzie większe niż w sytuacji kiedy wypłata jest przelewana regularnie na konto bankowe. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na szukanie korzystnych ofert w innych placówkach finansowych. Najczęściej wybierane są chwilówki czyli kredyty z bardzo krótkim okresem spłaty. Przed dokonaniem decyzji zawsze warto zapoznać się z różnymi ofertami kredytów pozabankowych.

Według naszego rankingu wiodącą ofertę na rynku pożyczek pozabankowych przedstawia SohoCredit. Do pożyczenia możliwa jest suma 2000 tysięcy złotych. Wniosek rozpatrywany jest w ciągu 10-15 minut, a gotówka na koncie może się znaleźć równie szybko. Plusem jest fakt, że firma ta nie sprawdza BIK-i. Jeżeli nie możemy się pochwalić pozytywną historią kredytową, a potrzebujemy właśnie takiej sumy pieniędzy to SohoCredit czeka na nas.

Następną równie przyjemną ofertą jest pożyczka sms firmy Vivus [zobacz więcej informacji] działającej w kilku europejskich państwach. W tym przypadku można pożyczyć do 1000 zł (dla nowych klientów) oraz do 2000 zł (dla stałych klientów). Spłata kredytu przewidziana jest w ciągu 30 dni, aczkolwiek klient sam może dobrać sobie okres spłaty od 1-30 dni. Procent jest zawsze ten sam, stosunkowo niewielki jeśli porównamy ten kredyt z kredytami bankowymi. Tego rodzaju pożyczka to tzw. zastrzyk gotówki.

Firmą, która również zasługuje na chwilę uwagi jest Provident, w której oferowanych jest bardzo wiele wariantów pożyczkowych. Dostępne kwoty wahają się od 300 do 7000 zł. Pożyczkę można wziąć na bardzo długi okres kredytowania (nawet kilkadziesiąt tygodni!). Ponadto możliwe jest przedłużenie spłaty. Plusem jest oprocentowanie oraz fakt, że pożyczka jest na ogól dostępna dla większości osób.

Wśród przedstawionych firm każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Wystarczy dokładnie przeanalizować wszystkie warunki, żeby zauważyć, że wszystkie są naprawdę korzystne.

Kategorie: Artykuły

Tagi powiązane z artykułem:

ranking pożyczek bez bik, najlepsz pozyczki sms, pozyczki sms ranking, ranking pożyczek przez internet, sms pożyczka, pożyczka sms bez bik, pozyczki sms ranking `, pożyczka sms ranking, pożyczki sms ranking, ranking pozyczek sms,

Comments are closed.