Pożyczki przez internet bez BIK. Poznaj najlepsze opcje.


kredito24Jedną z najbardziej „nowoczesnych” firm pożyczkowych w naszym kraju jest Kredito24. A wszystko dlatego, że niezmiernie zautomatyzowała swoje procedury, przez co wniosek o pożyczkę można składać przez całą dobę i przez wszystkie dni tygodnia. O każdej porze wykonywane są też przelewy na konto wnioskodawców więc jeśli mamy rachunki w tych samych bankach co Kredito24, pieniądze otrzymamy nawet w nocy.

Maksymalnie Kredito24 można pożyczyć do 2 000 złotych. Jednakże gdy jesteśmy stałymi klientami firmy i wszystkie pożyczki spłacamy w terminie, możemy aplikować o wyższe sumy, a nasz wniosek będzie rozpatrywany w sposób indywidualny. Aby uzyskać pieniądze, nie trzeba udokumentować swoich dochodów, czy też proponować poręczyciela. Jest to więc znakomita okazja dla wszystkich tych, którzy pracują na niepełny etat i dorabiają sobie w innej pracy, dla tych którzy nie mogą udokumentować swoich dochodów, lub dla tych, którzy pracują na umowę zlecenie lub o dzieło.

Chcąc dostać pieniądze, musimy zarejestrować się w bazie danych firmy. Podajemy nasze podstawowe dane, numer konta bankowego i numer telefonu komórkowego. Konto bankowe musimy zweryfikować, robiąc przelew na konto firmy w wysokości 1 grosza, lub za pośrednictwem aplikacji KontoConnect. Później musimy złożyć wniosek, zaznaczając ile chcemy pożyczyć i po jakim czasie oddamy pożyczkę. Kredito24 błyskawicznie rozpatruje wniosek i jeśli decyzja jest na tak – od razu wykonywany jest przelew.

Kredito24 stosuje wiele promocji i ofert dla wszystkich swoich klientów. Dla przykładu jeśli „polubimy” stronę Kredito24 na Facebooku, możemy liczyć na obniżone koszty pożyczki. Podobnych ofert jest znacznie więcej, więc musimy od czasu do czasu sprawdzać ofertę firmy, by korzystać z jej promocji.

Kategorie: Artykuły

Tagi powiązane z artykułem:

pożyczki z kontoconnect,

Comments are closed.