Pożyczki przez internet bez BIK. Poznaj najlepsze opcje.


Kto by pomyślał, że pieniądze możemy dzisiaj pożyczyć w ciągu 15 minut? I to wcale nie chodzi tu o pożyczkę u znajomego czy rodziny. Takie pożyczanie jest bowiem trochę krępujące, gdyż nie jest miłe, gdy musimy informować kogoś o naszych kłopotach finansowych. Jednakże dzisiaj pieniądze możemy pożyczyć szybko i przy zachowaniu pełnej anonimowości. Taką szansę dają nam bowiem firmy parabankowe, które oferują nam szybkie pożyczki przez Internet.

88gf576cv

Jedną z firm które takie chwilówki ma w swojej ofercie jest Vivus. Z kilku względów, jest ona chyba obecnie najbardziej popularną firmą pożyczkową i w związku z tym wielu klientów składa w niej wnioski o pożyczkę. Przyjrzyjmy się więc jak wygląda cały proces związany z uzyskaniem pieniędzy.

Pierwszym etapem jest rejestracja w bazie danych firmy i weryfikacja swoich danych. Podczas rejestracji podajemy tylko najważniejsze dane, znajdujące się w dowodzie osobistym. Aby dane te zweryfikować, musimy wykonać przelew w wysokości 1 gr z naszego rachunku na konto Vivus. Gdy mamy to już za sobą, możemy złożyć wniosek. Za pomocą „suwaków” znajdujących się na stronie firmy, wybieramy kwotę która nas interesuje oraz okres po jakim pieniądze spłacimy. Gdy tylko Vivus otrzyma nasz wniosek, natychmiast dokonuje jego rozpatrzenia i w przypadku pozytywnej decyzji od razu wykonuje przelew pieniędzy na podane przez wnioskodawcę konto. Jak więc widać, wszystkie czynności związane z uzyskaniem pożyczki wnioskodawca wykonuje ze swojego domu lub miejsca pracy, gdyż korzysta tylko z sieci internetowej lub telefonu komórkowego. Nikt więc nie dowie się że pożyczamy pieniądze, co dla wielu osób jest niezmiernie istotne. Nie jest wymagana nawet zgoda współmałżonka.

Wnioskować w ten sposób możemy nawet o 2 500 złotych na okres 30 dni. Nowi klienci firmy, którzy składają wniosek po raz pierwszy, mogą skorzystać ze specjalnej oferty, jaką jest pożyczka bez kosztów. Pożyczając do 1 200 złotych, każdy nowy klient oddaje dokładnie tyle samo pieniędzy ile pożyczył od Vivus.

Polecamy również: Informacje i opinie o Vivus na SOSKredyt.pl

Kategorie: Artykuły

Tagi powiązane z artykułem:

pożyczki,

Comments are closed.