Pożyczki przez internet bez BIK. Poznaj najlepsze opcje.


Każdy marzy aby coś w życiu wygrać, lub otrzymać za darmo. Ale po pierwsze aby coś wygrać, należy zagrać, a po drugie, czasami naprawdę możemy otrzymać coś za darmo, a my nie chcemy albo nie potrafimy z tego skorzystać. Najlepszym przykładem na to mogą być pożyczki za darmo, które oferują niektóre firmy finansowe. Przyjrzyjmy się więc tym ofertą.

Firmą pożyczkową, która ma w swojej ofercie pożyczki da darmo jest Vivus. Dla każdego klienta, który po raz pierwszy składa wniosek w tej formie, oferuje ona 1 200 złotych na okres 30 dni, za którą to sumę nie musimy płacić odsetek, prowizji czy innych kosztów. Uzyskanie pożyczki jest bardzo proste i co najważniejsze szybkie. Słowo proste oznacza, że nie musimy wychodzić z domu aby pieniądze uzyskać a szybkie, gdyż pieniądze możemy mieć na koncie już w 15 minut po złożeniu wniosku pożyczkowego. Dzięki temu, że pożyczka w Vivus jest w całości załatwiana za pośrednictwem sieci internetowej, nie musimy przedstawiać zaświadczenia o dochodach, nie musimy podpisywać weksla itp. Oczywiście firma udziela też i wyższych pożyczek, nawet do 2 500 złotych, ale w takim przypadku należy już ponosić koszta związane z pożyczką. Jednak porównując je z innymi firmami, są one jedne z najniższych na rynku.

Drugą firmą pożyczkową, która obecnie proponuje pożyczki za darmo jest SohoCredit. Jednak suma jaką możemy dostać i nie płacić od niej odsetek jest niższa i wynosi tylko 500 złotych. Jednak dla osób bardzo potrzebujących gotówki, jest to czasem suma wystarczająca. Uzyskanie pieniędzy w SohoCredit również nie jest jakoś bardzo skomplikowane. Wystarczy zalogować się w bazie danych firmy, później złożyć przez Internet prosty wniosek o pożyczkę i po kilku minutach otrzymamy na nasz telefon komórkowy odpowiedz czy pożyczka została przyznana. Jeśli tak, pieniądze są od razu przelewane na konto wnioskodawcy więc jeśli ma on konto w tym samym banku co SohoCredit, gotówka jest do dyspozycji po kilkunastu minutach.

Więc jeśli szukamy jakichś wyjątkowych okazji, powinniśmy zainteresować się ofertą tych firm i zobaczyć na jakich zasadach jest przyznawana pożyczka za darmo.

Więcej informacji o pożyczkach za darmo i firmie vivus na forum:

Kategorie: Artykuły

Tagi powiązane z artykułem:

pozyczamy.net.pl,

Comments are closed.