Pożyczki przez internet bez BIK. Poznaj najlepsze opcje.


depositCzasami nie jest zbyt bezpiecznie nosi przy sobie gotówkę. Ale przecież z drugiej strony, nigdy nie wiadomo kiedy będzie nam ona potrzebna, więc może lepiej trzymać ją w portfelu. Ale jest jeszcze jedna opcja. Możemy nosić w portfelu karty debetowe lub kredytowe, którymi w razie potrzeby zapłacimy za transakcje. Jedną z takich kart, proponuje nam Vanquis Bank, czyli nowa firma parabankowa.

Karta którą firma ta ma w swojej ofercie, praktycznie niczym nie różni się od tych, o które możemy ubiegać się w bankach. Również mamy na niej przyznany limit zadłużenia, możemy nią płacić w sklepach, w Internecie, lub możemy wybierać gotówkę w bankomacie. Oczywiście wszystko do wysokości przyznanego nam limitu. Na samym początku, limit ten nie jest zbyt wysoki i oscyluje zazwyczaj około 1 000 złotych. Jeśli spłacamy wszystko zgodnie z harmonogramem spłat, po 4 miesiącach użytkowania karty, możemy wnioskować o podwyższenie limitu. Maksymalny limit na karcie Vanquis Bank to 10 000 złotych.

Aby uzyskać kartę, przede wszystkim musimy złożyć wniosek. Dzieje się to za pośrednictwem strony internetowej firmy. Później dzwoni do nas konsultant firmy, potwierdzić dane podane we wniosku i zadaje jeszcze kilka innych pytań. Następnie następuje proces wydania karty, numeru PIN, który może potrwać kilka dni i w końcu karta Vanquis Bank znajdzie się w naszym portfelu. Na pewno jest to przyjemna chwila, na którą wiele osób czeka.

Karta ta ma jeszcze jeden duży plus. Otóż gdy korzystamy z niej tylko do transakcji bezgotówkowych, i spłacamy wszystko na bieżąco, nie musimy płacić odsetek od naszego zadłużenia. Jest to więc prawdziwa pożyczka za darmo, tylko należy wiedzieć jak z niej korzystać. Dużym plusem jest tez to, że Vanquis Bank nie podchodzi aż tak rygorystycznie do swoich klientów jak banki. Każdy ma tu szansę na otrzymanie karty, nawet jak jego dochody nie są nadzwyczajne, a wcześniejsze zobowiązania płacił z lekkim opóźnieniem. W bankach jest to raczej niemożliwe i właśnie dlatego coraz więcej ludzi korzysta z oferty tej firmy.

Kategorie: Artykuły

Tagi powiązane z artykułem:

Comments are closed.