Pożyczki przez internet bez BIK. Poznaj najlepsze opcje.


KredytW związku z kryzysem finansowym, który zatacza coraz większe kręgi, banki popadły w spore tarapaty finansowe. I przez to, zostały one zmuszone do znacznego ograniczenia działalności kredytowej. Udzielają mniej kredytów lub znacznie podnoszą wymagania w stosunku do wnioskodawców. Szczególnie te obostrzenia dotyczą tych, którzy ubiegają się o kredyt po raz pierwszy.

Powodów takiego stanu rzeczy jest kilka. Przede wszystkim, jeśli ktoś po raz pierwszy ubiega się o kredyt, nie ma on żadnej historii kredytowej zgromadzonej ani w banku, ani w Biurze Informacji Kredytowej. A jest to bardzo ważna informacja dla każdego kredytodawcy, gdyż na jej podstawie można założyć, czy klient będzie spłacał zadłużenie w terminie, czy też nie.

Osoby, które po raz pierwszy składają wniosek kredytowy, są zwykle osobami młodymi. W związku z tym, pracują w jednym zakładzie pracy niezbyt długo, nie mają zbyt wysokich dochodów, a są to kolejne bardzo ważne kryteria dla każdego banku. Przy niskich dochodach, nasza zdolność kredytowa nie przedstawia się zbyt imponująco, szczególnie gdy mamy jeszcze kilka osób na utrzymaniu. Młode osoby, rzadko mają również stałe zatrudnienie. Zazwyczaj są to umowy na czas określony, lub są to coraz bardziej popularne wśród pracodawców „umowy śmieciowe”, czyli umowa zlecenie, czy umowa o dzieło. Gdy ktoś przyjdzie do banku z zaświadczeniem, że jego umowa o pracę kończy się za rok, z całą pewnością odejdzie od okienka bankowego z niczym.

Czy w związku z zaistniałą sytuacją w bankowości, młode osoby nie mają nigdzie szans na pożyczenie pieniędzy? Okazuje się że nie. Na rynku finansowym, działają przecież firmy finansowe, które oferują każdemu pożyczkę gotówkową. Aby ją uzyskać, nie potrzeba mieć historii kredytowej, nie są wymagane dokumenty o wynagrodzeniu, nie ma poręczyciela. Można nawet nie pracować, a firma finansowa, w której złożymy wniosek i tak udzieli nam pożyczki. Więc każdy, kto otrzymał odmowną decyzję przy składaniu wniosku do banku, może złożyć go do firmy finansowej i gdzie na 100% pieniądze otrzyma.

Odpowiedzi na więcej pytań z zakresu kredytów otrzymasz na tym podforum lub bezpośrednio tutaj

Kategorie: Artykuły

Tagi powiązane z artykułem:

pozyczki przez internet decyzja przy składaniu wniosku, gdzie dostanie pierwszy kredyt,

Comments are closed.