Pożyczki przez internet bez BIK. Poznaj najlepsze opcje.


Jedną z najnowszych firm pożyczkowych oferujących szybkie pożyczki przez Internet, jest SzybkaGotowka. W jej ofercie znajdują się chwilówki online w wysokości nawet 4 000 zł. Co więcj, o taką kwotę mogą sie ubigać też i Ci klienci, którzy wnioskują o pieniądze w tej firmie po raz pierwszy. Dla nich maksymalny okres spłaty wynosi 30 dni, ale dla tych, krórzy już wcześniej skorzystali z oferty i spłacili zadłużenie w terminie, okres spłaty jest wydłużony do 60 dni.

szybkagotowka

Co należy zrobić, aby dostać pieniądze od SzybkaGotowka? Przede wszystkim należy się zarejestrować na stronie firmowej podając swoje podstawowe dane. Nie ma tu żadnych zaświadczeń, więc podajemy tylko dane z dowodu osobistego. Po rejestracji należy dane zweryfikować, wykonując przelew ze swojego konta na konto firmy. A po tej czynności można już składać wniosek o pożyczkę. Firma bardzo szybko go rozpatruje i jeżeli decyzja jest pozytywna, natychmiast przesyła pieniądze na konto wnioskodawcy.

O pożyczkę w SzybkaGotówka mogą się osoby które ukończyły 18 lat, mają aktywny telefon komórkowy i posiadają konto bankowe. Firma nie wymaga poręczyciela czy innej formy zabezpieczenia.

Kategorie: Artykuły

Tagi powiązane z artykułem:

Comments are closed.